A-klasa » Szczecin III | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Sponsorzy:
*Center MD Goleniów - Marek Dąbrowny
*Bank Spółdzielczy w Goleniowie
* Hurtownia Mrówka - Waldemar Tunkiewicz www.marbud.com.pl
* Sklep Spożywczy "Łukasz" J. Kaczmarek - Wróbel, I. A. Świat * J.J. Joannes Jansen Sp. z o.o. Hodowla zwierząt futerkowych
Partnerzy:
* Gmina Goleniów www.goleniow.pl ,
* Starostwo Powiatowe Goleniów www.powiat-goleniowski.pl ,
* Szkoła Podstawowa Nr 3 www.sp3.goleniow.edu.pl ,
* Rada Osiedla Helenów www.osiedle-helenow.com.pl
* Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne Helenów,
*Sklep sportowy "AUT" Kamil Kędzierski Stargard Szczeciński
*V-graw Drukarnia Wielkoformatowa Włodzimierz Nagoda
* Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie www.osir.goleniow.pl
*Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej w Szczecinie www.zzpn.pl
TRANSFERY W SEZONACH 2007/08, 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013:
Przybyli:
Przemek Nowotny - Promien Mosty
Piotr Pomsta - Ina Goleniow
Mateusz Mitula -Pr omien Mosty
Kamiński Marcin - Jeziorak Załom
Paweł Gorowiec - Promien Mosty
Sławomir Pięta - Komarex Komarowo
Rafał Piechowiak - Ina Goleniow
Piotr Kurkowski - Promień Mosty
Łukasz Zając - Dąb Dębice
Oskar Wiwer - Vielgowia Wielgowo
Piotr Słotwiński - Promień Mosty
Paweł Żelichowski - Masovia Maszewo Arkadiusz Popiołek - Orzeł Łożnica Tadeusz Nagrodzki - Orzeł Łożnica Martin Kobus - Sokół Sokoliniec
Mateusz Giec - Ina Goleniów
Piotr Maciąg - Komarex Komarowo
Dawid Mełech - Masovia Maszewo
Dominik Okunek - Leśnik Kliniska
Adam Gręda - Ina Goleniów
Rafał Kamiński - Ina Goleniów
Patryk Rozworski - Ina Goleniów
Michał Obolewicz - Ina Goleniów
Nowakowski Paweł - Ina Goleniów
Łukasz Piątek - Bałtyk Międzywodzie
Norbert Ubycha - Orzeł Łożnica
Bartłomiej Kaczmarek - Orły Kliniska
Marek Kwiatkowski - Leśnik Kliniska
Przemysław Kozakowski - Promień Mosty
Piotr Michalski - Pomorzanin Przybiernów
Adrian Kiszka - Pomorzanin Przybiernów
Paweł Łuczak - Pomorzanin Przybiernów
Jacek Kazana - Promień Mosty
Tomasz Jakubowski - Jeziorak Szczecin
Lech Lepiesza - SV Bergholz
Sebastian Chorążewski - Ina Goleniów
Tomasz Jankowski - Ina Goleniów
Piotr Pałubski - Ina Goleniów
Emil Krasun - GKS Pławanice Kamień
Przemysław Nowotny - FC Poznań
Adrian Antczak - Pomorzanin Nowogard
Sławomir Paszkowski - Pomorzanin Nowogard
Odeszli:
Oskar Wiwer - Znicz Niedzwiedź Sławomir Pięta - Huragan Wierzchosław Przemysław Firka - Huragan Wierzchosław
Przemysław Nowotny - FC Poznań
Mateusz Giec - Promień Mosty
Piotr Maciąg - Hanza Goleniów
Paweł Żelichowski - Promień Mosty
Przemysław Kozakowski - Masovia Maszewo
Piotr Michalski - Pomorzanin Przybiernów
Adrian Kiszka - Pomorzanin Przybiernów
Paweł Łuczak - Pomorzanin Przybiernów
Damian Bieliński - Polonia Płoty
Norbert Ubycha - Pomorzanin Przybiernów
Piotr Pałubski - Znicz Wysoka Kamieńska
SEZON 2015/2016
Przyszli:
Kamil Mituła - Ina Goleniów
Robert Śliwiński - Ina Goleniów
Łukasz Ubycha - Świt Skolwin
Odeszli:
Łukasz Piątek - Orzeł Łożnica
Marek Kwiatkowski - Hanza Goleniów
Przypominamy o możliwości oceniania naszych zawodników po meczach
Wystarczy sie zalogowac i kliknąć "oceny zawodników
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
OKS Goleniów | 8:2 | Zjednoczeni Kobylanka |
2016-10-08, 17:00:00 Euroboisko Goleniów |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 8 | |||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 43, wczoraj: 49
ogółem: 1 373 288
statystyki szczegółowe